RoboLo tegevust toetab MTÜ Lohkva Külaselts ja SA Vaata Maailma

Meie ringi tegevuses toimub väike muudatus. Alates 2018 aasta märtsi kuust tegutseme  MTÜ Lohkva Külaseltsi toetusel. Meie senine ringitegevus oli pärsitud, kuna lasteaialaste ja koolilaste ühist tegutsemiseaega oli väga raske leida. Seetõttu said peetud läbirääkimised külaseltsiga ja nüüdsest on meie ring suunatud 7-10 aastastele  Luunja valla lastele. Ringi on oodatud Lohkva lasteaia vilistlased ja teised lapsed, kes tahavad tegeleda robootikaga ja erinevate tehnoloogiliste vahendite omavahelise sidumisega.

Meie ringi tegevuse põhimõtteks on koostöö ja ülesannete jagamine osalejate vahel nagu näitkes ringis tehtava tegevuse jäädvustamine tehes pilte ja videoid ning seejärel salvestatud materjali kokku monteerimine videoks, esitluseks, animatsiooniks vms, kasutades selleks iPadi, iMoviet, iMotioni jpt. rakendusi.

nutilaborRoboLo tegevuse arendamiseks sai kirjutatud väike projektitaotlus Vaata Maailma SA-le, mis ka meie rõõmuks rahuldati.  Meie ring on kantud Nutilabori nimekirja. NutiLaborite eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu.
2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesmärgiks on arendada noorte infotehnoloogia-alast huvitegevust Eestis.
Projekti veab Vaata Maailma SA koos Telia ja Microsoftiga. NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt (www.nutilabor.ee).

Taotluse tulemusel on meil võimalik soetada mõned algkooli vanustele lastele sobilikumad robotid.

Huvi korral võta ühendust juhendajaga –  Anneli Mõtsmees, tl. 5659644

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s