WRLC 2018-19 -Suundume ookeani sügavustesse!

WLRC_2018_signupposters-page-001

Neljanda rahvusvahelise Dash robotitega robootikavõistluse Wonder League Robotics Competition 2018-19  teema on sellel aasta ookean ja selle olustiku uurimine.

Robolo ringi lapsed otsustasid sellel aastal osa võtta kolme võistkonnaga. Kuna meie ringis käivate laste vanus on alates 7 – 11, siis seekord kujunes meil üks 10-13 aastaste võistkond ja kaks 6-9 aastaste võistkonda.

Algas mitmekuine nuputamise ja lahenduste otsimise periood. Nagu ka eelmisel aastal, nii ka seekord, oli vaja jäädvustada võistkondade tegevust, et seda kohtunikele USA-s edastada. Seekord otsustasime seda teha läbi SeeSaw keskkonna. Igale võistkonnale loodi SeeSaw-s oma võistlusepäevik, kuhu lapsed ise salvestasid tegevustest videoid ja kirjutasid juurde, millega tegu.

Esmalt valisid võistkonnad endale nimed ja kujundasid omale reklaamposteri, mis samuti laeti võistkonna päevikusse.

Steven, Kendron ja Richard, 10-13 aastaste võistkond,  panid oma võistkonnale nimeks “Hull mereuurija“, Tobias, Rasmus, Denis ja Mona panid oma võistlusele nimeks “Store Pro” ning Mattias, Saimon Eric ja Erik Richard nimetasid ennast  “Supersiga” võistkonnaks.

Suutsime võistlusülesanded enamuses täita. Seekord peab mainima, et ülesanded olid raskemad, kui eelmine aasta ja mõni lahendus jäigi lõpetamatta. Tänaseks oleme oma tehtud töö edastanud kohtunikele ja jääme ootama, kas ka seekord naeratab meil õnn ja meid kutsutakse finaali!

Pöidlad pihku!cropped-61ewcgecgml-_sl1132_1.jpg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s